CERCADOR DE PLANTES HOSTES
Relacions  |  Hostes  |  Inquilins |
Introdueix el codi de l'hoste
Introdueix el nom científic
Introdueix el gènere de l'hoste
Introdueix la família de l'hoste
Introdueix el codi de l'inquilí
Introdueix el nom cientíific de l'inquilí
Codi Nom científic Sort descending Nom del gènere Nom de la familia Codi inquilí Nom científic inquilí
VTax1444 Acer campestre Acer Aceràcies Org8 Aceria cephalonea
VTax1445 Acer monspessulanum Acer Aceràcies Org5 Aceria acerismonspessulani
VTax1448 Acer opalus Acer Aceràcies Org15 Aceria opulifolii
VTax1643 Alnus glutinosa Alnus Betulàcies Org68 Eriophyes inangulis
VTax1643 Alnus glutinosa Alnus Betulàcies Org4 Acalitus brevitarsus
VTax3598 Asparagus acutifolius Asparagus Liliàcies Org51 Dasineura asparagi
VTax2089 Atriplex prostrata Atriplex Quenopodiàcies Org80 Hayhurstia atriplicis
VTax568 Calicotome spinosa subsp. spinosa Calicotome Papilionàcies Org35 Asphondylia calycotomae
VTax1648 Castanea sativa Castanea Fagàcies Org66 Dryocosmus kuriphilus
VTax1696 Celtis australis Celtis Ulmàcies Org6 Aceria bezzii
VTax1491 Cornus sanguinea Cornus Cornàcies Org49 Craneiobia corni
VTax859 Coronilla minima Coronilla Papilionàcies Org36 Asphondylia coronillae
VTax1644 Corylus avellana Corylus Betulàcies Org48 Contarinia coryli
VTax516 Crataegus monogyna Crataegus Rosàcies Org53 Dasineura crataegi
VTax821 Dorycnium pentaphyllum Dorycnium Papilionàcies Org37 Asphondylia dorycnii
VTax2156 Erica scoparia subsp. scoparia Erica Ericàcies Org54 Dasineura ericaescopariae
VTax1504 Eryngium campestre Eryngium Umbel·líferes Org84 Lasioptera eryngii
VTax1746 Euphorbia nicaeensis subsp. nicaeensis Euphorbia Euforbiàcies Org52 Dasineura capsulae
VTax1555 Foeniculum vulgare Foeniculum Umbel·líferes Org82 Kiefferia pericarpiicola
VTax1555 Foeniculum vulgare Foeniculum Umbel·líferes Org83 Lasioptera carophila
VTax2238 Fraxinus angustifolia Fraxinus Oleàcies Org10 Aceria fraxinivora
VTax2238 Fraxinus angustifolia Fraxinus Oleàcies Org55 Dasineura fraxini
VTax574 Genista scorpius subsp. scorpius Genista Papilionàcies Org60 Dasineura scorpii
VTax550 Gleditsia triacanthos Gleditsia Papilionàcies Org56 Dasineura gleditchiae
VTax1324 Hypericum perforatum Hypericum Gutíferes Org61 Dasineura serotina
VTax1665 Juglans regia Juglans Juglandàcies Org9 Aceria erinea
VTax682 Lathyrus pratensis Lathyrus Papilionàcies Org81 Jaapiella volvens
VTax885 Lythrum salicaria Lythrum Litràcies Org41 Bayeriola salicariae
VTax1339 Malva sylvestris Malva Malvàcies Org32 Aphis umbrella
VTax2248 Phillyrea angustifolia Phillyrea Oleàcies Org44 Braueriella phillyreae
VTax2249 Phillyrea latifolia Phillyrea Oleàcies Org44 Braueriella phillyreae
VTax1470 Pistacia lentiscus Pistacia Anacardiàcies Org19 Aceria stefanii
VTax1470 Pistacia lentiscus Pistacia Anacardiàcies Org1 Aploneura lentisci
VTax1471 Pistacia terebinthus Pistacia Anacardiàcies Org77 Geoica utricularia
VTax1471 Pistacia terebinthus Pistacia Anacardiàcies Org76 Forda formicaria
VTax1667 Populus nigra Populus Salicàcies Org16 Aceria populi
VTax1667 Populus nigra Populus Salicàcies Org45 Camarotoscena speciosa
VTax1671 Populus x canadensis Populus Salicàcies Org16 Aceria populi
VTax894 Punica granatum Punica Punicàcies Org12 Aceria granati
VTax500 Pyrus spinosa Pyrus Rosàcies Org59 Dasineura pyri
VTax1649 Quercus coccifera subsp. coccifera Quercus Fagàcies Org17 Aceria quercina
VTax1649 Quercus coccifera subsp. coccifera Quercus Fagàcies Org24 Andricus dentimitratus
VTax1649 Quercus coccifera subsp. coccifera Quercus Fagàcies Org47 Contarinia cocciferae
VTax1651 Quercus ilex Quercus Fagàcies Org13 Aceria ilicis
VTax1651 Quercus ilex Quercus Fagàcies Org69 Eriophyes licopolii
VTax1651 Quercus ilex Quercus Fagàcies Org67 Dryomyia lichtensteinii
VTax1660 Quercus pubescens Quercus Fagàcies Org27 Andricus hispanicus
VTax1660 Quercus pubescens Quercus Fagàcies Org25 Andricus foecundatrix
VTax1660 Quercus pubescens Quercus Fagàcies Org23 Andricus coriarius
VTax1660 Quercus pubescens Quercus Fagàcies Org30 Andricus quercustozae
VTax1660 Quercus pubescens Quercus Fagàcies Org28 Andricus inflator
VTax1660 Quercus pubescens Quercus Fagàcies Org43 Biorhiza pallida
VTax1660 Quercus pubescens Quercus Fagàcies Org26 Andricus gallaeurnaeformis
VTax1660 Quercus pubescens Quercus Fagàcies Org31 Andricus solitarius
VTax1660 Quercus pubescens Quercus Fagàcies Org29 Andricus quercusramuli
VTax1043 Raphanus raphanistrum subsp. landra Raphanus Crucíferes Org78 Gephyraulus raphanistri
VTax1486 Rhamnus alaternus Rhamnus Ramnàcies Org34 Asphondylia borzi
VTax409 Rosa canina Rosa Rosàcies Org65 Diplolepis rosae
VTax423 Rosa rubiginosa Rosa Rosàcies Org65 Diplolepis rosae
VTax404 Rosa sempervirens Rosa Rosàcies Org64 Diplolepis eglanteriae
VTax2518 Rosmarinus officinalis Rosmarinus Labiades Org38 Asphondylia rosmarini
VTax2859 Rubia peregrina subsp. peregrina Rubia Rubiàcies Org21 Aculus rubiae
VTax388 Rubus caesius Rubus Rosàcies Org58 Dasineura plicatrix
VTax388 Rubus caesius Rubus Rosàcies Org63 Diastrophus rubi
VTax390 Rubus ulmifolius Rubus Rosàcies Org85 Lasioptera rubi
VTax1681 Salix alba Salix Salicàcies Org22 Aculus tetanothrix
VTax1681 Salix alba Salix Salicàcies Org20 Aculus craspedobius
VTax1679 Salix elaeagnos subsp. angustifolia Salix Salicàcies Org73 Euura kriechbaumeri
VTax1687 Salix purpurea Salix Salicàcies Org74 Euura vesicator
VTax1687 Salix purpurea Salix Salicàcies Org75 Euura viminalis
VTax429 Sanguisorba minor Sanguisorba Rosàcies Org18 Aceria sanguisorbae
VTax4682 Sarothamnus scoparius Sarothamnus Papilionàcies Org11 Aceria genistae
VTax2564 Solanum nigrum Solanum Solanàcies Org39 Asphondylia trabuti
VTax3347 Sonchus oleraceus Sonchus Compostes Org50 Cystiphora sonchi
VTax508 Sorbus torminalis Sorbus Rosàcies Org71 Eriophyes torminalis
VTax1621 Thapsia villosa subsp. villosa Thapsia Umbel·líferes Org86 Lasioptera thapsiae
VTax2491 Thymus vulgaris Thymus Labiades Org42 Bayeriola thymicola
VTax1352 Tilia platyphyllos Tilia Tiliàcies Org70 Eriophyes tiliae
VTax1697 Ulmus minor Ulmus Ulmàcies Org72 Eriosoma ulmi
VTax1697 Ulmus minor Ulmus Ulmàcies Org7 Aceria campestricola
VTax1697 Ulmus minor Ulmus Ulmàcies Org3 Janetiella lemeei
VTax1697 Ulmus minor Ulmus Ulmàcies Org2 Eriosoma lanuginosum
VTax1711 Urtica dioica Urtica Urticàcies Org33 Aphis urticata
VTax1711 Urtica dioica Urtica Urticàcies Org62 Dasineura urticae
VTax2581 Verbascum sinuatum Verbascum Escrofulariàcies Org40 Asphondylia verbasci
VTax1286 Viola odorata Viola Violàcies Org57 Dasineura odoratae
VTax2539 Vitex agnus-castus Vitex Verbenàcies Org14 Aceria massalongoi
VTax1487 Vitis vinifera Vitis Vitàcies Org46 Colomerus vitis